Set Intercom Bluetooth BT6 1000m - 200 RON

Anunturile se pot pune si pe
cozmino
Caporal de tastatura

Moto: Burgman AN400 2001
Numar: B-99-VKE
Voturi: 8 (detalii)

Set Intercom Bluetooth BT6 1000m - 200 RON

Mesajde cozmino » 26 Noiembrie 2014, 03:50

Salutare,

Dupa un upgrade, scot la vanzare setul de intercomuri BT6 1000M care a fost folosit fix un an.
Se prezinta in stare buna , atat tehnic cat si estetic.

L-am folosit pentru a vorbi cu pasagera si pentru telefon/ascultat muzica. Muzica o reda bine, dar daca v-ati obisnuit cu castile telefonului e posibil sa fiti un pic dezamagiti pentru ca nu reda cu aceeasi fidelitate basul/volum.

Bateria , in teorie tine 7 ore. La ultima tura, conectate intre ele in mod convorbire darfara conexiune telefon/gps, au tinut un pic peste 9 ore.

Distanta la care functioneaza comunicare, teoretic, este de 1,000 de metri. Nu am testat-o personal.

Functii pe care NU le are:
- control automat volum
- comanda vocala
- nu se conecteaza cu alte intercomuri (pana acum am testat doar cu Scala G9)

Vine cu tot ce se vede in poze:
- 2 unitati intercom
- 2 incarcatoare de priza+cablurile aferente
- cutie + manual
- 2 seturi difuzoare+microfoane (talpa unui microfon - care a fost montat in integrala - a fost taiata, dupa cum reiese din poza)
- 2 seturi de prinderi (un set neatins, celalalt folosit fara banda dublu adeziva prezenta desigur)

Veti vedea in poze ca am pus folie pe alocuri. Folia e pusa peste bazele cu adeziv, pe care se prind - cu velcro- difuzoarele si microfonul. Inca mai e adeziv si am pus folia pentru a evita lipirea intre ele/ adunarea prafului.

Pret: 200 RON Fix. Nu sunt interesat de schimburi sau de oferte de pret sub aceasta suma.
Fişiere ataşate

cozmino
Caporal de tastatura

Moto: Burgman AN400 2001
Numar: B-99-VKE
Voturi: 8 (detalii)

Re: Set Intercom Bluetooth BT6 1000m - 200 RON

Mesajde cozmino » 27 Noiembrie 2014, 13:40

Vandut.

Multumesc pentru gazduire!

Înapoi la Componente si consumabile moto noi si folosite.